지앤브이

logo

CONSTRUCTION CASE지앤브이의 시공사례입니다.

난방공사 납품 실적

페이지 정보

Dreaming Zdrowie Kobiet

Name : Elena Vandyke Date : 23-04-24 09:00 Read : 7,157

본문

Czarne kobiety w „luce w zasięgu". Kobiety wpadają w lukę w zasięgu, ponieważ zarabiają zbyt dużo, aby kwalifikować się do tradycyjnego Medicaid, ale niewystarczająco, aby wykupić ubezpieczenie na rynku Affordable Care Act (ACA); w rezultacie nie mają dostępu do ubezpieczenia zdrowotnego. Kobiety w ciąży, które nie są objęte ubezpieczeniem, często opóźniają lub rezygnują z opieki prenatalnej w pierwszym trymestrze ciąży, Egerter, S., Braveman, P. i Marchi, K. (2002). Czas ubezpieczenia i korzystanie z opieki prenatalnej wśród kobiet o niskich dochodach. Różnice w jakości opieki zdrowotnej wśród kobiet należących do mniejszości Wybrane wyniki z krajowych raportów dotyczących jakości i różnic w opiece zdrowotnej z 2011 r. Decydenci, pracownicy służby zdrowia i społeczności mogą poprawić stan zdrowia matek czarnych kobiet. Rozszerzyć i utrzymać dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego. Wiele czarnoskórych kobiet nie ma dostępu do wysokiej jakości opieki antykoncepcyjnej i poradnictwa. Zob. np. Dehlendorf, C., Park, SY, Emeremni, CA, Comer, D., Vincet, K., & Borrero, S. (2014). Różnice rasowe/etniczne w stosowaniu środków antykoncepcyjnych: różnice w zależności od wieku i doświadczeń reprodukcyjnych kobiet (str.

Aby poprawić wyniki zdrowotne czarnych kobiet, polityka powinna koncentrować się na rozszerzaniu i utrzymywaniu dostępu do opieki i ubezpieczenia. To partnerstwo tworzy najbardziej wszechstronną praktykę opieki zdrowotnej dla kobiet w regionie. Ponadto polityka powinna dążyć do wyeliminowania uprzedzeń kulturowych i dyskryminacji w praktyce medycznej i edukacji medycznej, zwiększyć różnorodność świadczeniodawców opieki położniczej oraz pociągać do odpowiedzialności poszczególnych świadczeniodawców i systemy szpitalne, jeśli nie zapewnią bezstronnej, wysokiej jakości opieki opartej na dowodach. Czarne kobiety potrzebują płatnego urlopu, aby zadbać o własne potrzeby zdrowotne i mieć czas na opiekę nad dziećmi. Więcej niż jeden na czterech czarnoskórych pracowników twierdzi, że był taki okres w ciągu ostatnich dwóch lat, kiedy potrzebowali lub chcieli odpocząć od pracy z powodów rodzicielskich, rodzinnych lub medycznych, ale nie mogli. Horowitz, JM, Parker, K., Graf, N. i Livingston, G. (2017, 23 marca). Amerykanie szeroko popierają płatne urlopy rodzinne i medyczne, ale różnią się w poszczególnych zasadach. Jeśli zostaniesz uznany za uprawnionego, zostaniesz umieszczony w następnym dostępnym 90-dniowym oknie, aby zaplanować i przystąpić do egzaminu.

Zaleca się jak najszybsze zaplanowanie wizyty testowej, ponieważ nie można zagwarantować miejsc testowych, jeśli będziesz czekać. Możesz zaplanować swój egzamin w celu zdalnego nadzoru na żywo lub w centrum egzaminacyjnym bezpośrednio ze swojego konta, klikając link „Zaplanuj lub uruchom egzamin". Twój raport z wynikami znajdziesz na swoim koncie. Udając się tam, gdzie popyt jest wysoki, ale koszty utrzymania są niskie, możesz albo zwiększyć swoją pensję WHNP, albo sprawić, by Twoja pensja zarabiała więcej. Czarne kobiety w Stanach Zjednoczonych są bardziej narażone na śmierć z powodu ciąży lub porodu niż kobiety z jakiejkolwiek innej grupy rasowej. Tucker, MJ, Berg, CJ, Callaghan, WM i Hsia, J. (2007). Rozbieżność czarno-biała w śmiertelności związanej z ciążą z 5 warunków: różnice w częstości występowania i śmiertelności przypadków. Czarne kobiety są trzy do czterech razy bardziej narażone na śmierć związaną z ciążą niż białe kobiety. Creanga, AA, Syverson, C., Seek, K. i Callaghan, WM

Zarówno czynniki społeczne, jak i system opieki zdrowotnej przyczyniają się do wysokiego wskaźnika złych wyników zdrowotnych i śmiertelności matek wśród czarnych kobiet, które są bardziej narażone na bariery w uzyskaniu wysokiej jakości opieki i często spotykają się z rasą. Czarne kobiety są trzy do czterech razy bardziej narażone na ciążę- związanej śmierci niż białe kobiety.dyskryminacja przez całe życie. Opieka prenatalna. Źródło 4 kwietnia 2018 r., dostępne tutaj. American Journal of Public Health, 97(2), 247-251. Źródło 4 kwietnia 2018 r., dostępne tutaj. American Journal of Obstetrics & Gynecology, 214(1), alendronate online 122-e1. Źródło 30 marca 2018 r., dostępne tutaj. Journal of Women's Health, 25(7), 664-671. Źródło 4 kwietnia 2018 r., dostępne tutaj. American Journal of Obstetrics & Gynecology, 210(6), 526.e1-526.e9. Na przykład, w niedawnej analizie kobiet z Kalifornii zapisanych do Medicaid, czarne kobiety rzadziej niż kobiety białe lub Latynoski otrzymywały antykoncepcję poporodową, a kiedy już ją otrzymały, rzadziej otrzymywały wysoce skuteczną metodę.deBocanegra, HT, Braughton, M., Bradsberry, M., Howell, M., Logan, J. i Shwarz, EB RN mogą zdobyć doświadczenie w zakresie zdrowia kobiet, pracując w położnictwie i ginekologii, w szpitalach, niezależnych praktykach, klinikach płodności lub innych ustawienia opieki zdrowotnej dla kobiet. Czarne kobiety częściej doświadczają możliwej do uniknięcia śmierci matki w porównaniu z białymi kobietami.Louis, JM, Menard, MK i Gee, RE (2015). Różnice rasowe i etniczne w zachorowalności i śmiertelności matek.